Agile Coach
  • Poznań
Agile Coach
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Connectis
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

❗KANDYDACI ROZPATRYWANI - Poznań i okolice❗

Wspólnie z naszym Partnerem, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Agile Coach. Nasz Partner to innowacyjna firma technologiczna, która powstała w wyniku strategicznego partnerstwa między Bankiem a innymi inwestorami. Jej głównym celem jest przyspieszenie transformacji cyfrowej w sektorze finansowym poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Budują nowe produkty i usługi, opracowują zaawansowane rozwiązania, takie jak platformy płatnicze, portfele cyfrowe czy narzędzia do analizy danych.

Projekt polega na migracji systemu płatności na nową platformę chmurową. Agile Coach będzie odpowiedzialny za wspieranie organizacji bezpośrednio układając procesy oraz wspierając osoby odpowiedzialne w danych zespołach (docelowo 6 zespołów).

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Identyfikowanie obszarów do poprawy na podstawie informacji zwrotnych, obserwacji i metryk (czas realizacji, czas cyklu, WIP) oraz podejmowanie działań,
  • Wspieranie właścicieli i menedżerów produktów w stosowaniu technik zarządzania zaległościami oraz dostawy skoncentrowanej na wynikach,
  • Budowanie relacji z liderami inżynierii, produktów i zespołów w celu wspierania zwinnej dostawy na dużą skalę,
  • Kształtowanie i wspieranie społeczności Scrum Masterów oraz innych społeczności praktyki,
  • Zapewnienie standaryzacji w odpowiednich obszarach (sposób pracy, narzędzia, metryki),
  • Wspieranie zespołów w osiąganiu większej efektywności, przejrzystości i spójności,
  • Wspieranie rozwoju Scrum Masterów i RTE jako trenerów i mentorów.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w branży IT (na stanowisku Agile Coach lub zbliżonych),
  • Doświadczenie w branży finansowej (bankowość, ubezpieczenia i podobne),
  • Umiejętność w zakresie zarządzania zespołem, pilnowania terminów,
  • Bardzo dobra znajomość metodyk Agile i Scrum,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Biegła znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość języka hiszpańskiego,
  • Certyfikat SCRUM, SAFe,
  • Znajomość Jira.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Możliwość pracy hybrydowej w Poznaniu (1 raz w tygodniu z biura),
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnym, dynamicznym środowisku IT,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521