Agent Ubezpieczeniowy w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
19. 8. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., to agencja pracy tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej o nr. 15946. Obecnie, dla swojego Klienta z branży ubezpieczeniowej, poszukuje osób na stanowisko: Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Zawieranie umów ubezpieczeniowych
  • Udział w szkoleniach i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Do realizacji pracy potrzebne Tobie jest:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pozyskiwaniu klientów
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego zastosowania;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników i realizacji celów sprzedażowych;
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Umowę zlecenie opartą w pełni o wysoki system prowizyjny
  • Elastyczne godziny pracy, z możliwością dopasowania pracy jako dodatkowego źródła dochodu
  • Pakiet wdrożeniowy, który w 100% przygotuje Cię do nowej roli :)

Jeśli chcesz zarobić i jednocześnie zdobyć praktyczne doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

  • Praca Katowice
  • Agent ubezpieczeniowy Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Katowice
  • Broker ubezpieczeniowy Katowice
  • Agent celny Katowice
  • Agent nieruchomości Katowice
  • Agent literacki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544