Agent ubezpieczeniowy
  • Lipsko
Lipsko, Lipsko, Masovian Voivodeship, Polska
PZU SA
8. 4. 2024

Miejsce pracy: Lipsko

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych
  • Doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Podpisywanie umów w imieniu naszej firmy

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej średnie wykształcenie
  • Nie jesteś osobą karaną

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy – samodzielnie go wskazujesz
  • Poziom zarobków uzależniony od poziomu sprzedaży
  • Ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
  • Możliwość połączenia Twojej obecnej pracy z pracą agenta
  • Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej – nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
  • Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
  • Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy
  • Wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania
  • zniżki u naszych partnerów biznesowych
  • jasna ścieżka rozwoju
  • konkursy sprzedażowe
  • mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

Agent ubezpieczeniowy PZU SA

Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony?

Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem?

Chcesz podjąć nowe wyzwania?

Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz?

Dołącz do PZU – rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanie

Zostań profesjonalnym agentem PZU SA i oferuj swoim klientom całą gamę produktów ubezpieczeniowych.

Oferujemy umowę agencyjną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na agentpzu.pl i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.

  • Praca Lipsko
  • Agent ubezpieczeniowy Lipsko
  • Agent ubezpieczeniowy Lipsk
  • Agent ubezpieczeniowy lipski
  • Lipsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075