Agent ubezpieczeniowy
  • Łomża
Łomża, Łomża, Podlaskie, Polska
Ergo Hestia
12. 6. 2024

Zostań partnerem biznesowym ERGO Hestii – Twój sukces zaczyna się tutaj!
ERGO Hestia od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewniamy ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. W ciągu tych ponad trzech dekad daliśmy się poznać jako firma stabilna i odpowiedzialna. Tę stabilność od lat łączymy z innowacyjnością.
Praca z nami to dla Ciebie nowe wyzwania i możliwości, w tym na zwiększenie dochodów czy rozszerzenie swojej oferty biznesowej.
Dlaczego warto
• Prestiż – dołączysz do grona partnerów biznesowych jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek ubezpieczeniowych
• Innowacyjność – będziesz mógł oferować nowoczesne produkty ubezpieczeniowe, spełniające najwyższy standard ochrony dla Twoich klientów
• Motywacja – zyskasz atrakcyjny system prowizyjny i możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami
Co oferujemy
• Transparentność – jasno określone zasady współpracy i przejrzysty system prowizyjny
• Rozwój – szkolenia i wsparcie marketingowe, które pomogą Ci skutecznie dotrzeć do nowych klientów
• Wsparcie – dedykowany, regionalny opiekun, który pomoże Ci na każdym etapie współpracy
Jakie będą Twoje zadania
• Aktywna sprzedaż ubezpieczeń na życie i majątkowych ERGO Hestii oraz skutecznej obsługi klientów w tym zakresie
• Zorientowanie na wyniki oraz nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientami Czego od Ciebie oczekujemy
• Przedsiębiorczości i chęci do rozwoju własnego biznesu
• Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
• Konsekwencji w dążeniu do celu i dynamiki w działaniu
• Bycia osobą niekaraną
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie Twoim dodatkowym atutem
Zacznij swoją przygodę z ERGO Hestią już dziś! Nie czekaj, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz rozwinąć swój biznes z ERGO Hestią. To Twoja szansa na budowanie stabilnej przyszłości w oparciu o sprawdzone rozwiązania i wsparcie ekspertów.
Skontaktuj się ze mną:
Joanna Romańska
Kierownik ds. rozwoju dystrybucji ubezpieczeń na życie
Tel. 727 027 818
Biuro Rozwoju Dystrybucji

  • Praca Łomża
  • Agent ubezpieczeniowy Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851