Agent - obsługa pojazdów i wynajmu w wypożyczalni CAR NET
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
CAR NET
7. 10. 2024

Firma Car Net Polska to działająca od 20 lat na rynku w Polsce największa sieć wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, posiadając 40 oddziałów w największych aglomeracjach Polski.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkimi:

1.    Nowymi i bardzo dobrze wyposażonymi pojazdami;

2.    Wysoką jakość obsługi;

3.    Dostępność usług na terenie całej Polski;

4.    Prostym proces obsługi rezerwacji oraz szybkość działania;

5.    Atrakcyjnymi stawkami i promocjami.

Car Net Polska w swojej ofercie posiada ponad 2500 nowych samochodów, w tym 600 pojazdów segmentów Premium oraz 400 samochodów dostawczych. Dbamy o wysoki standard i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego cała flota jest serwisowana w autoryzowanych serwisach.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Agenta ds. obsługi pojazdów i wynajmu

  • Miejsce pracy: Katowice
  • Typ umowy: Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie 4 000 - 5 500 zł/mies. Brutto

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa aplikacji mobilnej oraz systemu wewnętrznego
  • Aktywna sprzedaż usług dodatkowych
  • Obsługa terminala kart płatniczych
  • Przygotowanie pojazdów do wydania, w tym kontrola stanu i czyszczenie
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług w oparciu o standardy firmy
  • Dbanie o stan techniczny pojazdów
  • Relokacja pojazdów między oddziałami oraz podstawienia pojazdów do Klientów

Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja
  • Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy
  • Płynność rozmowy w języku polskim
  • Podstawowe poczucie humoru i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe, zadaniowe i dodatki za efektywność oraz prowizje od sprzedaży
  • Elastyczny grafik, dostosowany do dostępności - możliwość pogodzenia pracy z nauką
  • Pracę w młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport i MultiLife
  • Rabat na wynajem pojazdów w naszej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta
  • Pracę w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów

Ludzie, którzy do nas dołączyli, doceniają brak monotonii i możliwość rozwijania siebie oraz awansów.

Jeśli wierzysz, że pasujesz do naszego zespołu, koniecznie przekaż swoje CV w wiadomości (w formacie pdf).

Praca również w weekendy.

  • Praca Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Agent literacki Katowice
  • Agent ubezpieczeniowy Katowice
  • Agent celny Katowice
  • Agent nieruchomości Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238