Agent nieruchomości RE/MAX Duo
  • Zakopane, tatrzański, małopolskie
Zakopane
Zespół Biur Nieruchomości RE/MAX Duo
9. 5. 2024
od 10000-+25000

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów.

Jako jedyni posiadamy własną Akademię Szkoleń.

Ale nam zależy by każdy agent RE/MAX był bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia biznesu, miał ogromną wiedzę i profesjonalnie obsługiwał klientów.

Twój Zakres Obowiązków

  • Wspieranie Klientów w procesie sprzedaży/zakupu, najmu/wynajmu nieruchomości
  • Odbywanie spotkań z Klientami, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji
  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • Monitorowanie i analizowanie rynku nieruchomości
  • Tworzenie ofert, zdjęć, filmów, itd.
  • Uczestniczenie w szkoleniach - Twoja wiedza pomoże Ci w finalizacjach transakcji

Nasze Wymagania

  • Umiejętne planowanie i organizowanie czasu pracy
  • Skuteczność w negocjacjach
  • Komunikatywność
  • Silna motywacja i orientacja na cel
  • Elastyczność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność budowania relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Optymistyczne nastawienie
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

  • Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość osiągania bardzo wysokich, nielimitowanych zarobków i pięcia się po szczeblach kariery - sky is the limit!
  • Zdobywanie doświadczenia w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku – 51 lat doświadczenia
  • Najbardziej innowacyjne narzędzia do pracy w branży nieruchomości
  • Pełne know-how z zakresu skutecznych praktyk sprzedażowych
  • Rozpoznawalną markę dzięki uczestnictwu Grupy w licznych konferencjach branżowych o zasięgu ogólnopolskim, w magazynach eksperckich, szerokiej aktywności w social mediach
  • Silne wsparcie marketingowe
  • Naukę najlepszych praktyk od specjalistów na rynku, bieżące wsparcie kadry managerskiej
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów
  • Pracę w nowoczesnych biurach
  • Pracę w ambitnym i energicznym zespole

Chcesz zobaczyć co dają szkolenia oferowane przez RE/MAX Duo?

Chcesz otrzymać licencję agenta RE/MAX?

Może to Ciebie zaprosimy na pierwszy, bezpłatny dzień szkoleniowy z RE/MAX byś mógł podjąć decyzję czy to droga dla Ciebie?

Zapraszam do kontaktu.

Poznaj nas.

Poznaj RE/MAX.

Zadzwoń́ i umów się̨ na rozmowę̨ kwalifikacyjną

  • 18 27 555 41
  • 729 483 592

  • Praca Zakopane
  • Agent ubezpieczeniowy Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246