Agent nieruchomości
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
28. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

Jeżeli interesuje Cię rynek nieruchomości, lubisz kontakt z klientem i chcesz pracować w prestiżowej oraz stabilnej firmie działającej od 33 lat na rynku to właśnie WGN Nieruchomości jest tą MARKĄ.

Poszukujemy osób ambitnych, zdecydowanych oraz zdeterminowanych do osiągania wytyczonych celów, a także realizacji sukcesów zawodowych i finansowych.

Szczególnie, jeżeli jesteś osobą w wieku 40+ i szukasz nowej drogi w swojej karierze, to na pewno lukratywny zawód Agenta Nieruchomości WGN da Ci tą możliwość samorealizacji i spełni Twoje oczekiwania. Średni staż pracy Agentów w WGN wynosi ponad 8 lat.

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klientów na najwyższym poziomie,

- pozyskiwanie nieruchomości do budowania własnej bazy ofert,

- przygotowanie spersonalizowanej oferty nieruchomości dla klienta,

- sporządzanie strategii i planu promocji swoich ofert,

- prezentacje nieruchomości i doradztwo klientom przy transakcjach,

- monitorowanie zmian cen i ofert na rynku nieruchomości,

- stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

- dbanie o odpowiednią atmosferę.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka kultura osobista,
  • realizowanie potrzeb klienta,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • pozytywne nastawienie do życia i do ludzi,
  • dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności negocjacyjne oraz otwartość.
  • doświadczenie w branży nieruchomości.

To oferujemy

  • Pracę wśród doświadczonych pasjonatów rynku nieruchomości w renomowanej, wiarygodnej i docenianej przez klientów marce WGN - to do nas klienci wracają i polecają innym.
  • Wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości wg Standardów WGN. Dzięki nim zostaniesz profesjonalnym i skutecznym Agentem Nieruchomości.
  • Wsparcie doświadczonego menadżera na każdym etapie Twojej pracy.
  • Certyfikowane, bezpłatne szkolenia uzupełniające i zaawansowane - organizowane przez Centralę WGN, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać więcej.
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i zasady wynagrodzenia, wysokie zarobki (na jednego Agenta WGN przypada rekordowo średnio ponad 2 zrealizowane transakcje miesięcznie - dane z I półrocza 2023). Najlepsi Agenci WGN realizują nawet po kilkanaście transakcji i zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy PLN miesięcznie.
  • Twój zarobek zależy tylko od Twojego zaangażowania. Biuro WGN daje Ci wszystko co najlepsze w tym niezbędne narzędzia do pracy i gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku oraz osiągania zawodowego i finansowego sukcesu.
  • JUŻ DZISIAJ MOŻESZ ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA I OTWORZYĆ TEŻ WŁASNE BIURO NIERUCHOMOŚCI WGN – SZCZEGÓŁY: WWW.FRANCZYZAWGN.PL , TEL.: 71 337 84 02, WWW.WGN.PL

  • WGN to profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo. Każdego miesiąca Grupa WGN przeprowadza tysiąc kilkaset transakcji, uzyskując rekordowe przychody w skali kraju.
  • Na rynku – 33 lata.
  • Liczba Biur Nieruchomości i Deweloperskich WGN – blisko 100.
  • Liczba zatrudnionych osób - ponad 650 w tym około 550 agentów.
  • Szacunkowy średni staż pracy agenta w WGN – ponad 8 lat.
  • Ilość transakcji w roku 2023 – ponad 15 400.
  • Średnia ilość transakcji na 1 agenta / miesiąc – ponad 2.
  • Jedyny wydawca w Polsce wśród pośredników – czasopisma „APARTAMENTY REZYDENCJE” – rozchodzi się w około 80 tysiącach egzemplarzy – www.apartamentyrezydencje.com
  • Promocja każdej nieruchomości zgłoszonej do WGN - na portalach, serwisach i subdomenach - ponad 150.
  • Specjalizacja WGN - nieruchomości premium i inwestycyjne - 47%.
  • Ilość ofert na wyłączność w stosunku do całej bazy – ponad 75 %.

  • Praca Sosnowiec
  • Agent nieruchomości Sosnowiec
  • Administrator nieruchomości Sosnowiec
  • Zarządca nieruchomości Sosnowiec
  • Agent ubezpieczeniowy Sosnowiec
  • Agent celny Sosnowiec
  • Agent literacki Sosnowiec
  • Agent firmy inwestycyjnej Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714