Agent nieruchomości - Doradca ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
EASTATE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

  • Aktywne pozyskiwanie ofert do współpracy.

  • Przygotowanie ofert nieruchomości do publikacji.

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnie zainteresowanym klientom.

  • Negocjacje ceny i warunków dot. przeprowadzenia transakcji.

  • Finalizacja sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta lub branży nieruchomości.

  • Przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem.

  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.

  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów i bycie spragnionym sukcesów.

  • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.

  • Mile widziana jest przez nas także znajomość języków obcych i sprawna obsługa pakietu Office.

OFERUJEMY:
  • Szkolenie wdrażające do pracy na początku pracy w naszym biurze nieruchomości.
  • Opieka mentora i ciągłe wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.
  • Cykliczne warsztaty stale podnoszące kwalifikacje.
  • Bieżące, codzienne wsparcie kadry kierowniczej i doświadczonych agentów.
  • Współpracę z fotografami, deweloperami, architektami, doradcami kredytowymi, inwestorami i innymi agentami nieruchomości.
  • Marketing ofert nieruchomości na najwyższym poziomie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Dostęp do licznych programów i rozwiązań ułatwiających pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości.

Benefity:

  • elastyczny czas pracy
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

  • Praca Gdańsk
  • Agent nieruchomości Gdańsk
  • Administrator nieruchomości Gdańsk
  • Zarządca nieruchomości Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782