Agent Nieruchomości - Aplikuj już dziś!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Park Home Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Park Home to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z doświadczeniem i pasją do nieruchomości. Każdy element naszej pracy jest pieczołowicie pielęgnowany, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. W swojej ofercie mamy pełny wachlarz usług (zakup, sprzedaż, najem, obsługa prawna, finansowanie, ubezpieczenia), co pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Każdy z nas wykonuje inteligentną pracę, która cechuje się szybkością podejmowania decyzji, umiejętnością reagowania i dopasowania do zmian rynkowych oraz wysoką wydajnością.Lider lokalnego rynku nieruchomości zaprasza Cię do współpracy!

Główne zadania naszych Ekspertów:

  • wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości
  • budowanie portfolio ofert firmy
  • pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości
  • tworzenie profesjonalnych ofert
  • prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom
  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami

Do współpracy zapraszamy osoby:

  • dla których praca w branży nieruchomości będzie pasją i przyjemnością
  • przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane
  • nastawione na osiągnięcie sukcesu
  • chcące stale doskonalić swoje umiejętności
  • sprawnie zarządzające swoim czasem pracy
  • o wysokiej kulturze osobistej

Co oferujemy:

  • wysokie, nielimitowane zarobki
  • sprzęt do pracy (laptop, smartfon)
  • niezbędne materiały marketingowe (foldery, wizytówki, ulotki, banery)
  • sprawdzone systemy wsparcia (m.in. CRM, Platforma Mieszkaniowa, MLS, nBot, Call Center)
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
  • wsparcie ze strony doświadczonego lidera, zespołu oraz poszczególnych departamentów: prawnego, finansowego, ubezpieczeń, administracji
  • możliwość ciągłego rozwoju i przejrzystego systemu awansu zawodowego
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • nagrody miesięczne i kwartalne dla najlepszych
  • przyjacielską atmosferę pracy

  • Praca Poznań
  • Agent nieruchomości Poznań
  • Administrator nieruchomości Poznań
  • Zarządca nieruchomości Poznań
  • Agent celny Poznań
  • Agent ubezpieczeniowy Poznań
  • Agent literacki Poznań
  • Agent firmy inwestycyjnej Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584