Agent nieruchomości
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
REBIS
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż i wynajem nieruchomości na terenie Krakowa i okolic
  • doradztwo klientom w zakresie rynku nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • zarządzanie portfelem nieruchomości i obsługa bieżących klientów
  • współpraca z deweloperami oraz doradcami kredytowymi
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości lub w dziedzinie marketingu będzie dodatkowym atutem
  • chęć na poszerzanie swoich kompetencji
  • odpowiedzialność i umiejętność zarządzania czasem
  • samodyscyplina i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • sprawna obsłucha komputera i pakietu office
  • wysoka kultura osobista
  • status studenta lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz premiowe lub podstawowe wynagrodzenie dla osób początkujących
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości
  • pomoc doświadczonych osób z branży i opiekę doświadczonego menadżera
  • pełne wdrożenie do zawodu agenta nieruchomości
  • piękne biuro w samym sercu miasta
  • elastyczny grafik pracy
  • praca stacjonarna lub hybrydowa
  • narzędzia pracy (smartfon służbowy, komputer, aparat, systemy informatyczne itp.)
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • szkolenia wewnętrzne oraz możliwość udziału w branżowych szkoleniach i konferencjach
  • szybką możliwość awansu

  • Praca Kraków
  • Agent nieruchomości Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Zarządca nieruchomości Kraków
  • Agent celny Kraków
  • Agent ubezpieczeniowy Kraków
  • Agent literacki Kraków
  • Agent firmy inwestycyjnej Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584