Agent Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Success Home SP. Z O. O.
7. 10. 2024

Szukamy Agentów Nieruchomości dla nowego Biura Nieruchomości na terenie Warszawy.
Stawiamy na pozytywnych, ambitnych, kreatywnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i stawiają sobie duże cele.
Szkolimy od podstaw więc doświadczenie nie jest konieczne.
Jako Greathouse funkcjonujemy od ponad 5 lat początkowo działając tylko na terenie Kielc z późniejszą ekspansją na inne miasta takie jak Katowice, Elbląg, Gdańsk, Częstochowa, Busko Zdrój i pomniejsze. Dalej rozwijamy sieć, postanowiliśmy otworzyć Biuro Nieruchomości Greathouse w Warszawie, a tym samym szukamy osób chcących stworzyć coś wielkiego.
Zapewniamy:
- wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy)
- W pierwszych 3 miesiącach umowa zlecenie – z podstawą od pozysków nieruchomości
- jasny i przejrzysty system prowizyjny
- dostęp do naszej bazy klientów
- dostęp do dedykowanego grafika, który będzie odpowiedzialny za obróbkę graficzną zdjęć oraz za powstawanie materiałów marketingowych w tym promowanie Twojej osoby na Social Mediach.
- miła atmosfera i wsparcie dedykowanego managera biura
Zakres obowiązków:
- pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości
- pozyskiwanie nieruchomości wraz ze stworzeniem oferty w systemie CRM
- prezentacja oferty, przeprowadzanie negocjacji i finalizacja sprzedaży
- tworzenie trwałej i pozytywnej relacji z klientem
- stałe monitorowanie zmian ofert na rynku nieruchomości
- współpraca z innymi biurami nieruchomości i z innymi oddziałami firmy
Nasze oczekiwania:
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- chęć rozwoju i szybkie przyswajanie nowozdobytej wiedzy
- zdolności analityczne i łączenia faktów
- samodyscyplina
- umiejętność budowania relacji z klientem
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B
- pozytywne nastawienie
- gotowość do współpracy na zasadach B2B
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Klauzula RODO
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087