Agent Nieruchomości
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Tekton Capital Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Tekton Capital sp. z o.o.

W Tekton Property rynek nieruchomości staje się nie tylko miejscem pracy, lecz prawdziwą pasją. Dążymy do kreowania najwyższych standardów obsługi klienta, a teraz to Ty możesz dołączyć do naszego zespołu jako Agent Nieruchomości w jednym z siedmiu miast Polski.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Zajrzyj na: www.tektonproperty.pl

Przekonaj się, jak Twoja pasja do nieruchomości może stać się inspiracją dla naszej wspólnej misji. Dołącz do Tekton Property i zobacz, jak razem możemy osiągnąć najwyższe cele na rynku nieruchomości.

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości.
  • Przygotowywanie ofert i prezentacja nieruchomości.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego.
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
  • Godne reprezentowanie firmy Tekton w zgodzie z naszą kulturą organizacyjną i standardami świadczenia usług.
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach.

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi.
  • Efektywna realizacja planu pracy, zdolność do ustalania priorytetów i szeregowania zadań.
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe.
  • Preferowanie pracy, która angażuje w aktywne budowanie relacji międzyludzkich i satysfakcjonującą obsługę klientów.
  • Wyróżnianie się wysokim poziomem etyki i kultury osobistej.
  • Gotowość do pracy zarówno w biurze, jak i poza nim, włączając wyjazdy związane z nieruchomościami.
  • Charakteryzowanie się dużą samodzielnością i sumiennością.

Mile widziane:

  • Doświadczenie lub znajomość rynku lokalnego - specyfika rynku nieruchomości na danym obszarze.
  • Kreatywność i innowacyjność - zdolność do proponowania nowatorskich rozwiązań i podejścia do sprzedaży nieruchomości.
  • Znajomość języka obcego.

To oferujemy:

  • Darmowe szkolenia wdrażające pozwalające na szybkie i efektywne wykształcenie potrzebnych umiejętności i zdobycia niezbędnej wiedzy.
  • Całoroczny cykl szkoleniowy wpierający dalszy rozwój potencjału.
  • Praktyczne wsparcie w terenie podczas pracy 1:1 z team leaderem.
  • Wynagrodzenie oparte na atrakcyjnym systemie prowizyjnym.
  • Wsparcie działu prawnego, marketingowego oraz grafika i fotografa.
  • Ścieżka kariery umożliwiająca budowę własnych zespołów.
  • Koleżeńska atmosfera nie tylko w pracy, ale również poza nią - imprezy integracyjne, firmowe kolacje i wyjazdy.
  • Brak dodatkowych kosztów związanych z czynnościami zmierzającymi do sprzedaży nieruchomości.
  • Służbowy laptop i telefon.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość uzyskania Licencji Agenta Nieruchomości.

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • szkolenia wdrożeniowe
  • udział w branżowych konferencjach
  • konkursy z prestiżowymi nagrodami
  • służbowy sprzęt elektroniczny
  • Tektonowe Eventy

  • Praca Gdynia
  • Agent nieruchomości Gdynia
  • Zarządca nieruchomości Gdynia
  • Administrator nieruchomości Gdynia
  • Agent literacki Gdynia
  • Agent ubezpieczeniowy Gdynia
  • Agent celny Gdynia
  • Agent firmy inwestycyjnej Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721