Agent Nieruchomości
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
Praca.pl
18. 10. 2024

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Ofertowanie
  • Prezentacja nieruchomości
  • Finalizacja sprzedaży i najmu nieruchomości
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji

Wymagania:

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi
  • Gotowość do pracy w biurze oraz poza nim - wyjazdy do nieruchomości

Oferujemy:

  • Darmowe szkolenia wdrażające
  • Całoroczny cykl szkoleniowy
  • Wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym
  • Służbowy laptop i telefon
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość uzyskania Licencji Agenta Nieruchomości

  • Praca Sopot
  • Agent ubezpieczeniowy Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662