Agent Nieruchomości
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, Podlaskie, Polska
Joanna Truchan
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

*Ogłoszenie o pracę*
**Agent Nieruchomości*
**Miejsce pracy:** Suwałki
**Opis stanowiska:*
Poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Agenta Nieruchomości w Suwałkach. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nieruchomości.
- Prezentacja nieruchomości oraz doradztwo w zakresie sprzedaży i wynajmu.
- Negocjacje warunków umów oraz finalizowanie transakcji.
- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
- Przygotowywanie ofert oraz wprowadzanie ich do systemu.
**Wymagania:*
- Doświadczenie w sprzedaży lub w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość lokalnego rynku nieruchomości.
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.
- Wysokie zdolności negocjacyjne i komunikacyjne.
- Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
- Gotowość do pracy w elastycznych godzinach.
**Oferujemy:*
- Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa B2B
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, oprogramowanie CRM, baza klientów).
- Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe.
- Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe.
- Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole.
**Jak aplikować:*
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @ z dopiskiem „Agent Nieruchomości - Suwałki” w tytule wiadomości.
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży nieruchomości!
**Kontakt:*
Freedom Nieruchomości oddział Suwałki
ul. Noniewicza 57, 16-400 Suwałki
Tel.: 518-286-501

  • Praca Suwałki
  • Agent ubezpieczeniowy Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567