Agent ds. Wsparcia Operacji
  • [[w:Kalisz|Kalisz]
wielkopolskie, [[w:Kalisz|Kalisz], wielkopolskie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
11. 9. 2024

25_BC72407F02F38C7C8A5E689C93FD5C5E

Obowiązki

  • współpraca w zespole celu osiągania wysokiej jakości pracy biura
  • monitorowanie historii przesyłek i wyjaśnianie niezgodności
  • obsługa Klientów (telefoniczna, mailowa i bezpośrednio w oddziale) z dbałością o poziom ich satysfakcji i standardy pracy
  • przygotowanie raportów i zestawień
  • obsługa serwisu dokumentów zwrotnych
  • rozliczanie przesyłek za pobraniem i faktur gotówkowych

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami
  • umiejętności pracy w zespole oraz szybkiego uczenia się
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit , platforma do nauki języka angielskiego)
  • nagrody jubileuszowe
  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych
  • dofinansowanie do nauki
  • wsparcie w działaniach rozwojowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca wielkopolskie
  • Agent ubezpieczeniowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584