Agent celny (język niemiecki)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
DTA Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie, między innymi w procedurze uproszczonej
  • reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
  • koordynowanie współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi
  • poszerzanie wiedzy w zakresie celnego prawa unijnego i krajowego
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • przyczynianie się do kreowania pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wpis na listę Agentów Celnych oraz doświadczenie w tym zawodzie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • znajomość obsługi programu WinSAD
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe i inne)
  • nauka języków obcych z etutorem – angielski, niemiecki, hiszpański
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • mieszkania wypoczynkowe

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.

Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako: Agent celny

  • Praca Wrocław
  • Agent celny Wrocław
  • Agent ubezpieczeniowy Wrocław
  • Agent literacki Wrocław
  • Agent nieruchomości Wrocław
  • Agent firmy inwestycyjnej Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690