Agent celny - Gdańsk
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, Podlaskie, Polska
DTA Sp. z o.o.
7. 5. 2024

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.
Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:
Agent celny
Zakres obowiązków:
• organizowanie odpraw celnych w przywozie i wywozie, między innymi w procedurze uproszczonej
• reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy
• koordynowanie współpracy ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi
• poszerzanie wiedzy w zakresie celnego prawa unijnego i krajowego
• utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
• podejmowanie czynności wpływających na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekiwania:
• wpis na listę Agentów Celnych oraz doświadczenie w tym zawodzie
• znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą celną
• znajomość systemów portowych
• znajomość obsługi programu WinSAD
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
• obsługa pakietu MS Office
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
Oferujemy:
• pracę i rozwój w zgranym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
• atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, dofinansowanie do karty sportowej, platforma do nauki języków)
• Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Suwałki
  • Agent ubezpieczeniowy Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293