Agent celny
  • Lublin
Agent celny
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
MNK GROUP sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agent celny

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i kompletowanie zgłoszeń celnych w procedurze zwykłej i uproszczonej.
  • Organizowanie i prowadzenie magazynu celnego.
  • Weryfikacja i analiza produktów pod kątem przypisania kodów celnych oraz klasyfikacja towarów zgodnie z międzynarodowymi standardami.
  • Koordynacja procesów eksportowych, w tym logistyki, dokumentacji i zgłoszeń celnych.
  • Współpraca z urzędami celno-skarbowymi i innymi instytucjami państwowymi.
  • Monitorowanie zmian w przepisach i standardach celnych oraz ich wpływ na procesy eksportowe.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych związanych z obszarem celno-skarbowym.
  • Licencja Agenta Celnego – ważny wpis na listę Agentów Celnych.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego oraz w branży części samochodowych.
  • Wiedza z zakresu Kodeksu Celnego, Prawa Celnego, ustawy o VAT i procedur gospodarczych.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość Pakietu MS Office i programów celnych (Huzar, PUESC).
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kartę Multisport,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • rabaty na zakup produktów samochodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Firma MNK Group z siedzibą w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko Agent celny.

Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź poprzez załączenie CV za pośrednictwem portalu OLX. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty poprzez kontakt telefoniczny. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MNK Group Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Fryderyka Chopina 41/2, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)"Administratorem danych osobowych jest MNK Group Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Fryderyka Chopina 41/2. Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych na potrzeby marketingu.

  • Praca Lublin
  • Agent celny Lublin
  • Agent literacki Lublin
  • Agent nieruchomości Lublin
  • Agent ubezpieczeniowy Lublin
  • Agent firmy inwestycyjnej Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536