Agent Celny
  • Warszawa
Agent Celny
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Dla naszego klienta, renomowanej firmy, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze celnej poszukujemy obecnie osób na stanowisko Agent Celny.

Pracujesz w branży celnej i szukasz nowych wyzwań w dynamicznym środowisku? Biegle posługujesz się językiem angielskim?

Jeżeli tak, to zapraszamy do aplikowania!

Oczekujemy

  • Minimum 3 -letnie doświadczenie w obszarze odpraw celnych oraz aktualny wpis na listę agentów celnych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomości aktualnych przepisów celnych
  • Doświadczenia w obsłudze procedur MCS oraz dopuszczeniu do obrotu przesyłek B2C
  • Praktycznej znajomości oprogramowania firmy Huzar 5
  • Swobodnego posługiwanie się pakietem MS Office
  • Umiejętności efektywnej współpracy w zespole
  • Komunikatywności, samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie specjalizującej się w kompleksowej obsłudze celnej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w realizacji ambitnych projektów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę stacjonarną

Zadania

  • Realizacja zgłoszeń celnych w ramach importu, eksportu i tranzytu, gwarantując terminową i zgodną z przepisami obsługę procesów celnych
  • Efektywne zarządzanie magazynem czasowego składowania
  • Ciągłe doskonalenie procesów i dbałość o wysoki standard obsługi celnej

  • Praca Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536