Agent Celny
  • Warszawa
Agent Celny
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Agent Celny

25_9EE6D1C42B665B0B957F85294B8A4FA7

Obowiązki

  • przygotowywanie zgłoszeń celnych w eksporcie i imporcie
  • wprowadzanie aktualnych danych do systemu
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • raportowanie do przełożonych
  • sporządzanie zestawień

Wymagania

  • wpis na listę agentów celnych
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie agenta celnego
  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • umiejętność szybkiego i poprawnego pisania na komputerze
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność, kreatywność
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit , platforma do nauki języka angielskiego Ardor)
  • nagrody jubileuszowe
  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych, finansowych i  psychologicznych
  • dofinansowanie do nauki
  • wsparcie w działaniach rozwojowych

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536