Agent Celny
  • Tychy
Agent Celny
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
JAS-FBG S.A.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agent Celny

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji celnej oraz dokonywanie zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
  • codzienne kontakty z klientami oraz innymi działami firmy
  • obsługa programów komputerowych wykorzystywanych w agencji celnej

Nasze wymagania

  • wpis na listę agentów celnych lub możliwość uzyskania wpisu z tytułu ukończenia odpowiednich studiów np. prawo, ekonomia, administracja
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku- system pracy 12h (co drugi dzień- dotyczy tylko lokalizacji Tychy)
  • umiejętność obsługi biurowych aplikacji pakietu MS Office
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do realizacji obowiązków zawodowych
  • kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej jedną z największych agencji celnych w Polsce
  • możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami w zakresie usług agencji celnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość korzystania ze szkoleń i kursów

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych.

  • Praca Tychy
  • Agent celny Tychy
  • Agent literacki Tychy
  • Agent nieruchomości Tychy
  • Agent ubezpieczeniowy Tychy
  • Agent firmy inwestycyjnej Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536