Agent celny
  • Warka
Agent celny
Warka, Warka, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • dokonywanie odpraw celnych w procedurze uproszczonej;
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT;
  • wystawianie świadectw pochodzenia;
  • przygotowywanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez Organy Celne;
  • archiwizowanie dokumentacji celno-podatkowej;
  • sporządzanie dokumentacji eksportowej;
  • wprowadzanie zamówień w programie magazynowo-księgowym;
  • wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska;

Wymagania
  • uprawnienia agenta celnego;
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość prawa celnego;
  • znajomość procedur uproszczonych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie;

Oferujemy

  • Praca Warka
  • Agent ubezpieczeniowy Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690