Agent Celny
  • Gdańsk
Agent Celny
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Agencja Celna Peko
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:

  • Wpis na listę agentów celnych
  • Mile widziany ukończony kurs agenta celnego
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji celnej
  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów
  • Kontakt z służbami celnymi, granicznymi
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Otwarty zespół współpracowników

  • Praca Gdańsk
  • Agent celny Gdańsk
  • Agent nieruchomości Gdańsk
  • Agent ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Agent ubezpieczeniowy Pruszcz Gdański
  • Agent ubezpieczeniowy Nowy Dwór Gdański
  • Agent ubezpieczeniowy Starogard Gdański
  • Agent ubezpieczeniowy gdański
  • Agent literacki Gdańsk
  • Agent firmy inwestycyjnej Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179