Agent Celny
  • Szczecin
Agent Celny
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Celní jednatelství Zelinka s.r.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agent Celny

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • W Agencji Celnej Zelinka będziesz pracować głównie na komputerze, ponieważ cała komunikacja z przewoźnikami, dostawcami i władzami odbywa się drogą elektroniczną. Musisz mieć już pewne doświadczenie z deklaracjami celnymi, a dokumenty takie jak T1, deklaracje importowe i eksportowe nie są Ci obce.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu cłami i licencję agenta celnego.
  • Znasz się na obsłudze komputera i nie jest Ci obcy MS Excel.
  • Posiadasz umiejętność czytania i rozumienia języka angielskiego, ponieważ na pewno spotkasz się z mailami i dokumentami w tym języku.
  • Nie brakuje Ci cech takich jak: komunikatywność, punktualność, dyspozycyjność i dokładność – a ta jest u nas naprawdę potrzebna.
  • Lubisz pracować sama/sam, ale nie masz nic przeciwko pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zależy nam na motywacji naszych pracowników, dlatego oferujemy odpowiednie wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Dbamy również o zdrowie naszych pracowników, dlatego zapłacimy za Twoją opiekę zdrowotną.
  • Chcemy też wspierać rozwój osobisty naszych pracowników poprzez kursy języka angielskiego i regularne szkolenia specjalistyczne.
  • Chętnie nagradzamy pracowników za przepracowane lata, a także za polecenie nowego pracownika lub klienta.
  • Co równie ważne, myślimy także o integracji zespołu, dlatego organizujemy cykliczne imprezy firmowe – oddziałowe i ogólnofirmowe.

JAK WYGLĄDAŁBY TWÓJ ZESPÓŁ?

  • Twój przyszły przełożony, ma 30 lat doświadczenia w sprawach celnych, więc jest człowiekiem na właściwym miejscu i zawsze będzie starał się pomóc w rozwiązaniu każdego problemu. W Twoim zespole w Szczecinie przywita Cię 5 koleżanek i kolegów, z którymi będziesz pracować i komunikować się na co dzień. Oczywiście każdy pracuje nad swoimi sprawami, ale wszyscy bardzo chętnie doradzają i pomagają sobie nawzajem.

O nas

Nasza firma istnieje na czeskim rynku od ponad 20 lat i opracowuje dokumentację celną w 7 czeskich i 12 zagranicznych oddziałach, rozrzuconych od Bukaresztu poprzez Budapeszt, Bratysławę, Szczecin, aż po Manchester w Wielkiej Brytanii. Dawno więc przestaliśmy być małą, lokalną firmą.

Naszymi klientami są firmy, które eksportują lub importują towary z/do UE, a my pomagamy im w komunikacji z organami celnymi oraz świadczymy inne usługi związane z handlem zagranicznym.

  • Praca Szczecin
  • Agent celny Szczecin
  • Agent nieruchomości Szczecin
  • Agent ubezpieczeniowy Szczecin
  • Agent literacki Szczecin
  • Agent firmy inwestycyjnej Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045