Agent Celny
  • Wrocław
Agent Celny
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Gebruder Weiss Sp.z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Agent Celny

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności dokumentów celnych
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów celnych
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w eksporcie, imporcie, procedurach specjalnych – w tym w procedurze uproszczonej, tranzycie, uszlachetnianiu
  • Obsługa i kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Współpraca z urzędami celnymi
  • Raportowanie do przełożonych

Nasze wymagania

  • Wpis na listę Agentów Celnych (warunek bezwzględny)
  • Doświadczenie na stanowisku Agenta Celnego min 2 lata
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość przepisów celnych oraz swobodne poruszanie się w platformie PUESC
  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie roczne
  • Pracę w przyjaznym zespole doświadczonych specjalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • parking dla pracowników

Profesjonaliści

... mogą w pełni wykorzystać swoją wiedzę w naszej organizacji. Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować przyszłość! Profesjonaliści w GW pochodzą z różnych dziedzin, takich jak IT, HRD, marketing, prawo, HSEQ, zakupy, księgowość i wiele innych.

Gebrüder Weiss dostarcza towary na całym świecie. Od 550 lat. Jak odnosimy sukcesy tak długo? Dzięki pracownikom, którzy uwielbiają wprowadzać rzeczy w ruch. Jeśli chcesz, aby logistyka przyszłości była jeszcze bardziej inteligentna, a przede wszystkim bardziej zrównoważona, stań się częścią globalnej sieci Gebrüder Weiss.

Chcesz nas poznać?

Prosimy o dopisanie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę GEBRUDER WEISS SP.Z O.O. moich danych osobowych, zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Wrocław
  • Agent celny Wrocław
  • Agent ubezpieczeniowy Wrocław
  • Agent literacki Wrocław
  • Agent nieruchomości Wrocław
  • Agent firmy inwestycyjnej Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690