Agent Celny
  • Gdynia
Agent Celny
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Agent Celny

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie odpraw celnych
  • Sprawdzenie pod względem formalnym prawidłowości dostarczonych dokumentów
  • Reprezentowanie klienta przed organami celno-skarbowymi oraz służbami granicznymi
  • Doradztwo na tematy związane z obsługą celną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wpis na listę Agentów Celnych
  • Znajomość procedur i przepisów celnych
  • Obsługa programów pakietu Microsoft Office oraz programu WinSad
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w stabilnej, dynamicznej firmie
  • Praca w przyjaznej atmosferze ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – morzem i lądem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników Morska Agencja Gdynia to marka, z którą współpracują eksporterzy i importerzy z całego świata, armatorzy, linie żeglugowe, spedytorzy, porty, urzędy morskie, celne i graniczne, banki i instytucje finansowe, a także ubezpieczyciele.

Organizujemy transport drogowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim.

Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich.

Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy około 250 osób. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie będą usuwane, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Kandydatów, zainteresowanych udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Morską Agencję Gdynia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. T. Wendy 15, 81-341 Gdynia, zawartych w niniejszym CV na potrzeby obecnego oraz podobnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

  • Praca Gdynia
  • Agent celny Gdynia
  • Agent ubezpieczeniowy Gdynia
  • Agent nieruchomości Gdynia
  • Agent literacki Gdynia
  • Agent firmy inwestycyjnej Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192