Agent / Agentka celna
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
OLIMP A.C. EUROPA sp. z o.o.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym uproszczonych
  • współpraca z Urzędem Celnym
  • kontrola poprawności i kompletności dokumentów celnych oraz zapewnienie ich terminowego przekazania organom celnym
  • reprezentowanie Klientów firmy przed organami celnymi
  • weryfikowanie statusów zgłoszeń i aktualizacja danych
  • zapewnienie najwyższej możliwej jakości pracy
  • organizacja dokumentacji potrzebnej do odprawy od eksporterów/importerów

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku agenta celnego
  • posiadasz aktualny wpis na listę Agentów Celnych
  • doświadczenie w przygotowaniu zgłoszeń importowych, eksportowych, tranzytowych
  • wiedza z zakresu przepisów prawnych dotyczących pracy wykonywanej na stanowisku agenta celnego
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Na rynku jesteśmy nieprzerwanie od 2008 roku i stale rozwijamy swój zespół oraz obszar działania.
  • Aktualnie swoje usługi oferujemy już dla klientów z 6 krajów; Ukrainy, Gruzji, Polski, Romanii, USA, a także Holandii. Pełen zakres dostępnych rozwiązań na rynku, a także jakość obsługi to podstawa świadczonych przez nas usług.
  • Swoją działalność opieramy na solidnej pracy i zaufaniu naszych klientów. Najważniejsze jest dla nas bycie parterem w biznesie i oferowanie naszym kontrahentom możliwie najlepszych dostępnych rozwiązań transportowych i logistycznych.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez OLIMP A.C. EUROPA sp. z o.o. z siedzibą w: Domaniewska 37, 02-672 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: andrzejrepin@olimpac.pl.

  • Praca Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392