Agent
  • Warszawa
Agent
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
AST SECURITY SP. Z O.O.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków: Kompleksowa ochrona obiektu. Przestrzeganie wewnętrznych procedur. Obsługa monitoringu. Zgłaszanie meldunków w ramach realizacji czynności służbowych bezpośredniemu przełożonemu na obiekcie. Regularne patrolowanie chronionego obiektu.
Nasze wymagania : Doświadczenie. Komunikatywność. Niekaralność. Dyspozycyjność.
Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Stawka godzinowa 31,00 zł brutto. Praca w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00. Ilość godzin w miesiącu od 180h do 220h. Komfortowe zaplecze socjalne na obiekcie. Szkolenie stanowiskowe. Kompletne, bezpłatne umundurowanie.

  • Praca Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536