After Sales Specialist I lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DTH Selection
29. 8. 2024

Naszym klientem jest producent z branży elektroniki konsumenckiej. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
AFTER SALES SPECIALIST
lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Zakres obowiązków:
Codzienna współpraca z kluczowymi klientami B2B, w tym sieciami handlowymi.
Zapewnienie terminowego korygowania faktur zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.
Udział w procesie reklamacji oraz wymiany urządzeń.
Wsparcie dla działu technicznego.
Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w strukturach after sales, back office, customer service.
Wykształcenie wyższe.
Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2.
Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Znajomość programu SAP.
Pro-aktywe podejście w kontaktach z klientami.
Wysoka kultura osobista, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów.
Gotowość do pracy stacjonarnej w Ożarowie Mazowieckim.
Oferta:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport.
Codzienne obiady w biurze oraz słodkie piątki.
Możliwość zakupu produktów marki po preferencyjnych cenach.
Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9.30).

  • Praca Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567