Adwokat/Radca Prawny
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska
Salvum Odszkodowania
18. 4. 2024

Firma Salvum będąca liderem na rynku odkupu odszkodowań poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zadania:

- bieżąca, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstwa

- prowadzenie spraw sądowych, w tym reprezentacja przed sądami oraz sporządzenie pism

procesowych

- przygotowywanie, weryfikacja, analiza i opiniowanie treści umów

- monitorowanie orzecznictwa sądowego

Wymagania:

- uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

- znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz procedury cywilnej

- doświadczenie procesowe

- znajomość zagadnień związanych z prawem odszkodowań, będzie mile widziana

- dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów

- umiejętność pracy w zespole

- terminowość i odpowiedzialność

- biegła obsługa komputera, w tym MS Office

Oferujemy

- umowę B2B

- udział w realizacji rozwojowych projektów

- elastyczny czas pracy

- możliwość pracy zdalnej

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075