Adwokat - Radca prawny
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
CHMIELNIAK ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie spraw karnych z obszaru prawa karnego dla biznesu (spraw karnych gospodarczych i skarbowych, w tym postępowań międzynarodowych),
  • sporządzanie opinii prawnych oraz memorandów w przedmiocie ryzyk z zakresu prawa karnego gospodarczego i skarbowego i bieżące doradztwo w tym obszarze dla Klientów Kancelarii,
  • wdrożenia procedur z zakresu criminal compliance (procedury ochrony sygnalistów, procedury AML, etc.).

Nasze wymagania

  • potwierdzone kilkuletnie doświadczenie w sprawach karnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw karnych dla biznesu,
  • bardzo dobra znajomość prawa karnego gospodarczego i skarbowego, znajomość regulacji z obszaru compliance będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość obsługi programów MS Office oraz systemów Lex i Legalis,
  • prawo jazdy kat. B z własnym pojazdem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się Kancelarii poprzez prowadzenie skomplikowanych i wieloaspektowych spraw karnych w biznesie,
  • możliwość publikowania w mediach (prasie, portalach internetowych) oraz występowania na konferencjach w obszarze prawa karnego dla biznesu,
  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych prawników Kancelarii,
  • dofinansowanie do szkoleń rozwijających kompetencje istotne z perspektywy specjalizacji Kancelarii,
  • pracę w silnym zespole ukierunkowanym na osiąganie wspólnych celów.

O nas

Chmielniak Adwokaci to specjalistyczna kancelaria prawna działająca w obszarze prawa karnego dla biznesu oraz criminal compliance. Nasza maksyma brzmi: „Masz prawo do szybkiej obrony”, ponieważ w sprawach karnych to czas reakcji często ma największe znaczenie. Działamy na rynku od 13 lat. W tym czasie otrzymaliśmy ponad 20 wyróżnień zespołowych i indywidualnych w wiodących rankingach prawniczych w kategorii White collar crime. Prowadzimy skomplikowane i precedensowe sprawy karne oraz aktywnie występujemy w mediach w obszarze naszej specjalizacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CHMIELNIAK ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH z siedzibą w: Gliwicka 6/2, 40-079 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: ihydel@chmielniak.com.pl.

  • Praca Katowice
  • Radca prawny Katowice
  • Adwokat Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851