Adsystent Kierownika Obiektu/ dział utrzymania czystości Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Asystenta Kierownika Obiektu w Poznaniu, który będzie odpowiedzialny za:

-         Nadzór nad realizacją usługi zespołu sprzątającego w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta.

-         Układanie grafików pracy.

-         Rozliczanie godzin pracy zespołu.

-         Kontrolę jakości wykonywanej usługi.

-         Współpracę z Klientem.

-         Przejęcie obowiązków Kierownika w trakcie jego nieobecności.

Oferujemy:

-         Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

-         Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów.

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania.
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną atmosferę w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych.

Wymagania

Oczekujemy:

-         Umiejętność obsługi komputera (Excel) i skanera.

-         Znajomość pakietu MS Office.

-         Dobra organizacja własnego czasu pracy.

-         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

-         Łatwość w budowaniu dobrych relacji.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza APLIKUJ.

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567