Administratorka systemów IT (ze znajomością SAS) / Administrator systemów IT (ze znajomością SAS)
  • Wrocław, ul. Gwiaździsta 66
dolnośląskie, Wrocław, ul. Gwiaździsta 66, dolnośląskie, Polska
VeloBank S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalizacje: IT admin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git
  • SQL
  • SAS

System operacyjny

  • Linux
  • Unix

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie skryptów opartych na systemie Unix w celu automatyzacji procesów w infrastrukturze SAS.
  • Wsparcie aplikacji w działaniach rozwojowych i operacyjnych w celu zapewnienia stabilności platform SAS Viya i 9.4 i wcześniejszych.
  • Przeprowadzanie analizy wymagań, poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań, przygotowywanie dokumentacji.
  • Codzienna współpraca z użytkownikami, właścicielami produktów i innymi zespołami IT.
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania produktów i otwartość na współpracę z innymi narzędziami BI i Hurtowni Danych.
  • Projektowanie procedur hotfixów, planowanie i monitorowanie ich wdrożenia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, analityczne lub pokrewne.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w roli Administratora systemów IT (SAS).
  • Dobre umiejętności analityczne z dbałością o szczegóły w celu rozwiązywania problemów.
  • Podstawowa znajomość środowiska Unix lub Linux.
  • Podstawowa znajomość SQL.
  • Doświadczenie ze współpracy z dostawcą rozwiązań.
  • Znajomość języka SAS Viya i 4GL.
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT.
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i kontaktu z dostawcą po angielsku (w mowie i piśmie).
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Kubernetes, Python, Greylog, Apache Kafka.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w #Świecie bardziej Velo, gdzie na co dzień kierujemy się #otwartością, #zaufaniem i #rzetelnością, a #przedsiębiorczość mamy w swoim DNA.
  • Pracę, w której stosujemy podejście eXtreme agile, szukając optymalnych rozwiązań, często nieoczywistych, nieszablonowych i dlatego osiągamy ponadprzeciętne rezultaty.
  • Zielony klimat, za który jesteśmy odpowiedzialni, również społecznie. Dbamy o środowisko, a za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo!
  • VeloActive, wspieramy również Twoje zdrowie. Do pracy możesz dojechać rowerem – mamy strefę dla rowerzystów.
  • Bezpieczeństwo finansowe - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wzbogacone kwartalnym systemem premiowym.
  • Platformę, która wesprze Twój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z: doradcą finansowy, prawnym, psychologiem, psychoterapeutą, coachem czy mentorem biznesu.
  • Pracę hybrydową (ok 1-3 razy w tygodniu z biura).
  • Kwartalny system premiowy uzależniony od wyników,
  • Program opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie, kartę sportową.
  • Możliwość nauki języka angielskiego czy niemieckiego na platformie internetowej.
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą na produkty bankowe #Velo.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji

  • Analiza aplikacji
  • Rozmowa telefoniczna z rekruterem ok 15-30 min
  • Spotkanie online z managerem i osobą techniczną ok 1-2h może być podzielone na II części
  • Informacja zwrotna

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584