Administrator Windows
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
Sii Polska
13. 9. 2024

Dołącz do nas na stanowisko Administratora Windows do projektu realizowanego dla klienta z sektora bankowego. Zespół odpowiada za utrzymanie oraz automatyzację manualnych procesów infrastruktury IT, zapewniając jej nieprzerwaną dostępność oraz bezpieczeństwo. Projekt zakłada pracę w dużej organizacji, obsługującej co najmniej 1000 użytkowników. Jeżeli szukasz nowych perspektyw na rozwój, aplikuj!

Twoje zadania

  • Administracja systemami operacyjnymi Microsoft Windows z naciskiem na zapewnienie wysokiej dostępności (HA)
  • Zarządzanie usługami MSCS, NLB, Active Directory oraz technologiami wirtualizacji serwerów i aplikacji
  • Programowanie w językach skryptowych takich jak PowerShell i Python w celu automatyzacji zadań administracyjnych
  • Monitorowanie i zarządzanie procesem Patch management
  • Administracja i utrzymanie co najmniej dwóch z następujących technologii: SharePoint 2013, MS Exchange 2010/2013, TMG, MS Lync 2013, Citrix (np. XenApp, XenDesktop)
  • Przeprowadzanie bieżących analiz i optymalizacji systemów oraz rozwiązywanie problemów związanych z ich funkcjonowaniem

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów Microsoft Windows Server (2003/2008/2012) oraz Python i PowerShell
  • Umiejętność poruszania się po środowisku Windows Active Directory oraz SharePoint
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy z biura – raz na 2 tygodnie
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane wymagania

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, SAN oraz aplikacjami używanymi w instytucjach finansowych

  • Praca Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567