Administrator Windows
  • Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Nasz klient to firma specjalizująca się w produkcji i dostawie wyrobów przemysłowych oraz materiałów do zabezpieczenia i pakowania. Ich oferta obejmuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż, oferując szeroki wybór produktów technicznych i opakowań. Ponadto, świadczą usługi logistyczne i doradztwo w zakresie zabezpieczeń przemysłowych.

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365 (Active Directory, Exchange Online, One Drive, Sharepoint Online) od strony Administratora.
  • Znajomość obsługi systemu helpdesk.
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację.

Dodatkowe atuty:

  • Administracja VMware vSphere 7.
  • Znajomość ESET Protect.
  • Doświadczenie z obsługi PowerStore oraz Tape Library.

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w miejscowości Rudno niedaleko Warszawy (powiat Otwocki).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Kompleksowe wdrożenie w zakres profilu działalności firmy.
  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku kosmetycznym.
  • Pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Liczne wyzwania i możliwość wykazania się.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Obowiązki:

  • Administracja Microsoft 365, Zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center.
  • Zarządzanie i administrowanie siecią LAN.
  • Zarządzanie dostępem do Internetu, dostępem do sieci wewnętrznej, systemów testowych i produkcyjnych.
  • Konfigurowanie stacji roboczych, serwerów, instalacja oprogramowania, nadawanie uprawnień.
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem, systemem operacyjnym, urządzeniami sieciowymi, oprogramowaniem, usługami sieciowymi.
  • Monitoring i zarządzanie licencjami Microsoft 365 oraz pozostałych aplikacji wykorzystywanych w firmie.

  • Praca Góra Kalwaria
  • Góra Kalwaria - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075