Administrator systemu TETA HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Warta S.A
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • administrowanie systemem TETA HR oraz TETA ME,
  • współuczestniczenie w konfiguracji systemów informatycznych użytkowanych przez HR w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • tworzenie przy pomocy SQL/plSQL dedykowanych raportów, interfejsów i workflow,
  • wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie bieżących problemów występujących w użytkowaniu TETA HR i ME,
  • wdrażanie i optymalizowanie procesów i funkcjonalności w systemie TETA,
  • udział w tworzeniu narzędzi RPA i AI wspomagających procesy HR w oparciu o dane w bazie TETA HR i ME.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, matematyka, ekonomia),
  • znajomość systemu TETA HR,
  • znajomość języka SQL,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • otwartości na współpracę i gotowość do wspierania użytkowników,
  • chęć dalszego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji będącej częścią jednej z największych, międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • pracę w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu),
  • prócz wynagrodzenia podstawowego – system premiowy,
  • dostęp do platformy benefitowej (m.in. karnet sportowy, opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych),
  • platformę wellbeingową (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.),
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty,
  • różnorodne szkolenia wewnętrzne (online).

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687