Administrator Systemu ERP (IFS)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
30. 3. 2024
12000 - 18000 PLN

Dla naszego klienta, firmy, która jest producentem tkanin meblowych poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Systemu ERP (IFS).
Firma ta jest zobowiązana do dostarczania produktów o najwyższych standardach jakościowych, które są zarówno bezpieczne dla zdrowia, jak i przyjazne dla środowiska. Wyeliminowała związki PFC z dostarczanych przez siebie tkanin, co jest wyrazem troski o wspólne dobro. Oferuje szeroki asortyment tkanin i kolorów, a także kompleksowe wsparcie dla swoich klientów.
Jeżeli szukasz firmy, która łączy innowacyjność, jakość i zrównoważony rozwój, ta firma jest dla Ciebie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania IFS
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych - mile widziana znajomość Oracle DB
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Podstawowa znajomość Linux
  • Mile widziana znajomość Crystal Reports
  • Znajomość rozwiązań VPN

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Pracę w biznesie o dużym potencjale rozwoju

Obowiązki:

  • Zarządzanie infrastrukturą serwerową oraz sieciową
  • Lokalne i zdalne wsparcie informatyczne dla pracowników spółek
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów
  • Analiza i rozwiazywanie problemów z obszaru oprogramowania i sprzętu IT
  • Administracja i rozwój systemu ERP
  • Tworzenie raportów
  • Aktywny monitoring i rozwiązywanie problemów w administrowanych środowiskach

  • Praca Bielsko-Biała
  • Administrator nieruchomości Bielsko-Biała
  • Administrator IT Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963