Administrator systemu
  • Warszawa, Białołęka
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, mazowieckie, Polska
QMS Sp. z o.o.
1. 9. 2024

QMS Sp. z o.o., lider w dziedzinie systemów kolejkowych, poszukuje Opiekuna Serwisu, który będzie odpowiedzialny za obsługę naszych zaawansowanych systemów.

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz pracować w środowisku, gdzie każdy dzień przynosi coś nowego, to jest oferta właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska

  • Monitoring i optymalizacja systemów
  • Reagowanie na głoszenia awarii lub problemów
  • Instalacje i konfiguracje systemów dopasowane do potrzeb klientów
  • Wykonywanie przeglądów

Wymagania

  • Doświadczenie z systemami informatycznymi
  • Umiejętności rozwiązania problemów
  • Doskonała organizacja pracy i komunikacja

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544