Administrator systemów komputerowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
REDOR Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i konfiguracja systemu REKORD.ERP (do wdrożenia moduły: Kadry i Płace, Narzędzie kontrolingowo-zarządcze typu BI, Panele stanowisk produkcyjnych).
  • Konfiguracja raportów i wydruków.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemu, szkolenie użytkowników.
  • Okres wdrożenia szacowany na 9-12 miesięcy.

WYMAGANIA:
  • Umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, PostgreSQL).
  • Umiejętność praktyczna posługiwania się językiem zapytań SQL.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość systemu REKORD.ERP

OFERUJEMY:
  • Praca na niepełny etat, współpraca B2B lub UoP.
  • Po zakończeniu wdrożenia możliwość podjęcia stałej współpracy w zakresie obsługi systemu REKORD.ERP.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Administrator nieruchomości Bielsko-Biała
  • Administrator IT Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246