Administrator systemów komputerowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A
2. 10. 2024

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

Jesteśmy również operatorami satelitarnymi i świadczymy usługi telekomunikacyjne w oparciu o technologie satelitarne, zarówno dla sektora rządowego, jak i prywatnego.

Zespół WZŁ 1 aktualnie liczy ponad 300 osób.

W związku z dalszym rozwojem organizacji i realizowanymi projektami poszukujemy Administratora systemów komputerowych.

Zadania:

  • administracja systemami informatycznymi (AD, Exchange, O365)
  • utrzymanie i mikro-rozwój dostarczanych usług informatycznych
  • zarządzanie bieżącymi zmianami w systemach IT
  • samodzielne rozwiązywanie problemów informatycznych,
  • zapewnienie ciągłości działania systemów IT
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników aplikacji
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • udział w projektach rozwojowych
  • analiza i rozwiązywanie incydentów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe informatyczne
  • wiedza z zakresu budowy systemów informatycznych
  • dobra znajomość koncepcji związanych z systemami informatycznymi, bazami danych  oraz biznesem
  • dobra komunikacja, umiejętności interpersonalne
  • zdolność do pracy w zespole oraz samodzielna organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania czasem, planowania, koordynacji
  • dobre zdolności komunikowania się z zespołem i klientem wewnętrznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i obsługę zgłoszeń serwisowych
  • zgoda na poddanie się weryfikacji celem uzyskania certyfikatów bezpieczeństwa lub  certyfikat bezpieczeństwa narodowy , NATO i UE o klauzuli tajne

To oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)
  • Ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388