ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • dobra znajomość sprzętu sieciowego i serwerowego (instalacja,konfiguracja, diagnozowanie usterek)
  • bardzo dobra znajomość Windows Server i ról serwerowych, instalacja i konfiguracja (AD, DHCP, DNS, RDS, FS, hyper-v)
  • bardzo dobra znajomość klienckich systemów operacyjnych Microsoft (Windows 10/11) oraz podstaw Microsoft 365
  • znajomość administracji usługami Microsoft 365 (ENTRA ID, Exchange, MS Team, Sharepoint,INTUNE)
  • dobra znajomość sieci LAN, WAN, WIFI, VPN,
  • umiejętność konfiguracji routera/UTM do pracy (konfiguracja systemu, NAT, Firewall, VPN, DHCP)
  • znajomość systemów tworzenia kopii zapasowych (wbadmin, Veeam)
  • posiadanie lub chęć zdobycia certyfikatów technicznych (MCSA, MS-100, MS-101, MS-500)
  • znajomość jęz. angielskiego (minimum B1)
  • prawo jazdy kat. B. poparte doświadczeniem
  • posiadanie takich samych wartości jak My: jakość, odpowiedzialność, rozwój, relacje.

Dodatkowe atuty:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • szkolenia i pakiet medyczny
  • przyjazne środowisko pracy

Oferujemy:

Obowiązki:

  • administracja systemami informatycznymi u klientów
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych, programowych systemów operacyjnych i serwerów
  • konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego
  • bieżące wsparcie dla użytkowników końcowych i konfiguracja stanowisk roboczych
  • integrowanie oraz migracje danych
  • budowanie relacji z klientami B2B
  • prowadzenie dokumentacji zleceń w systemie ERP
  • prowadzenie rejestru zasobów klienta w systemie ERP
  • tworzenie dokumentacji technicznej, raportowanie
  • wsparcie techniczne (presales) działu handlowego
  • wsparcie techniczne Serwisu/HelpDesku
  • Praca stacjonarna z biura CONET hybryda 1 dzień w tygodniu po wyczerpaniu OPZ. W kolejnych latach do 2 dni w tygodniu.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544