Administrator Systemów IT
  • Włoszczowa
Włoszczowa, Włoszczowa, świętokrzyskie, Polska
Koronea P.S.A.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Koronea P.S.A. - {{offer.position}

Lokalizacja
Włoszczowa
Pracodawca
Dodano
10.05.2024
Numer referencyjny
6450_6657

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą serwerową oraz sieciową;
  • Zarządzanie środowiskiem wirtualnym Vmware;
  • Administracja systemami Windows Serwer, Linux Serwer;
  • Czynny udział w projektach IT.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (informatyka lub telekomunikacja);
  • Doświadczenie w administrowaniu złożoną infrastrukturą serwerowo - sieciową;
  • Doświadczenie w konfigurowaniu urządzeń sieciowych;
  • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury IT;
  • Znajomość zagadnień administracyjnych systemami z rodziny Linux, Windows.

Co oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie zespołu i przełożonego;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenie poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Włoszczowa
  • Włoszczowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458