Administrator Systemów IT
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
PKO Leasing S.A.
7. 6. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie stabilnego działania utrzymywanych środowisk informatycznych (serwerów, aplikacji),
  • wdrażanie zmian na utrzymywanych środowiskach, zgodnie z zasadami wersjonowania i procedurą zarządzania zmianą,
  • rozwiązywanie problemów systemowych i aplikacyjnych, przy współpracy z Dostawcą oprogramowania
  • budowanie bazy wiedzy dla rozwiązywanych błędów,
  • monitorowanie stabilności działania utrzymywanych systemów,
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników końcowych systemów biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne),
  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktycznej wiedzy w administracji systemami Linux RedHat
  • praktycznej znajomości zagadnień administracji systemami Windows Server Standard/Enterprise z wykorzystaniem usług Active Directory, DNS,
  • stosowania zasad PKI dla protokołów SSL/TLS,
  • znajomości systemu kolejkowania komunikatów RabbitMQ
  • doświadczenia w pracy ze zindeksowanymi danymi z zastosowaniem Elasticsearch
  • praktycznej znajomości zagadnień administracji serwerami WWW IIS, Apache, Nginx (instalacja, konfiguracja, monitoring usług),
  • praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem SQL,
  • doświadczenia w monitorowaniu utylizacji zasobów środowisk informatycznych (narzędzia np: zabbix, grafana),
  • praktycznej umiejętności skryptowania zadań na potrzeby automatyzacji czynności administracyjnych,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • efektywnej organizacji pracy (samodzielności),
  • analitycznego myślenia,
  • stosowania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • znajomości rozwiązań DevOps będzie dodatkowym atutem: praca z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji procesów oraz doświadczenie w pracy z Docker, Kubernetes.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • aplikacja treści audio
  • działania wellbeingowe

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Naszymi wartościami są: Partnerstwo, Rozwój, Wpływ, które wyznaczają kierunek w naszych codziennych zadaniach oraz budują kulturę organizacji.

  • Praca Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914