Administrator Systemów IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i aktualizacja Vmware VCenter
  • Administracja systemami Linux (usługi pocztowe, http, proxy, dns (dnsmasq), dhcp, iptables, vlan, routing)
  • Monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury sieciowej i serwerów Linux
  • Projektowanie, implementacja i administracja systemów sieci LAN i WAN
  • Konfiguracja urządzeń związanych z bezpieczeństwem systemów systemów informatycznych
  • Obsługa bieżących awarii infrastruktury sieciowej i serwerów Linux

Nasze wymagania

  • Wiedza praktyczna na temat funkcjonowania sieci LAN, WAN, VLAN na poziomie CCNA/CCNP
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie (min 100 komputerów)
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (NGFW, VPN, IPS, IPsec, szyfrowanie, zabezpieczanie protokołów (w tym SSH) i urządzeń sieciowych
  • Znajomość rozwiązań związanych z monitoringiem sieci (syslog, netflow, snmp)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami FORTINET, CISCO, VMware Vcenter, Veem
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux na poziomie RHCE
  • Znajomość języków skryptowych: Bash, perl
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatów: CCNA, CCNP, linux RHCE

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Zniżki na bilety kolejowe w wysokości 90%.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080