Administrator systemów i sieci
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.
15. 8. 2024

Firma Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie (CZK) S.A. powstała w 1922 roku pod nazwą RORI i funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 100 lat. Firma zajmuje się produkcją opakowań z kartonu i specjalizuje się głównie w wykonywaniu skomplikowanych oraz mocno przetworzonych opakowań Premium. Obsługujemy przede wszystkim firmy z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz spożywczej, zarówno na rynku polskim, czeskim czy słowackim, jak i z pozostałych krajów Europy. Kładziemy szczególny nacisk na obsługę klienta i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość produkcji i obsługi.

Zadania na stanowisku:

  • Naprawa i obsługa serwerów, sieci i komputerów przemysłowych
  • Pomoc pracownikom w obsłudze sprzętu i oprogramowania
  • Regularne przeglądy i aktualizacje sprzętu
  • Kontakty z dostawcami przy trudnych problemach
  • Optymalizacja systemu ERP i automatyzacja procesów

Kwalifikacje:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych i programowych
  • Zaawansowana znajomość systemów Windows i znajomość serwerów oraz maszyn wirtualnych
  • Zrozumienie sieci LAN i zdolności do analizy problemów sieciowych
  • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Preferowane umiejętności:

  • Znajomość sprzętu CISCO
  • Podstawy SQL
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć specjalizacji w administracji sieci, automatyzacji lub usprawnianiu systemów
  • Umiejętność komunikacji

Co oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenia)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567