Administrator Systemów
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Interia.pl Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

Aktualnie do Działu Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury IT poszukujemy współpracownika w roli Administratora Systemów.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • projektowanie, utrzymanie i rozwój infrastruktury niezbędnej do działania serwisów webowych realizowanych przez Interia
  • bieżąca administracja powierzonymi serwerami i systemami
  • monitorowanie wykorzystania i kondycji środowisk
  • diagnozowanie i usuwanie awarii
  • tworzenie narzędzi wspierających pracę i automatyzację zadań
  • współpraca z innymi zespołami IT (administratorzy systemów, developerzy)
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux
  • znajomość narzędzi zarządzania systemami SaltStack/Ansible
  • wiedza na temat funkcjonowania oraz konfiguracji serwerów Apache, Nginx, Varnish , HAProxy i innych pełniących podobne role
  • wiedza o protokołach HTTP/TCP
  • umiejętność zastosowania technologii takich jak np. Python, Gitlab
  • umiejętność sprawnej pracy w zespole

Docenimy:

  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu skalowalnych środowisk hostingowych w architekturze wielowarstwowej
  • doświadczenie w wykorzystaniu kontenerów (Kubernetes, Docker)
  • znajomość Elasticsearch

Oferujemy:

  • współpracę B2B z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Interia.pl jest jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącym częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • unikalną i szczegółową wiedzę o tym, jak wykorzystać najnowsze technologie w celu zbudowania wydajnej, skalowalnej i bezpiecznej infrastruktury IT, rozproszonej na wiele Data Center oraz w Cloud
  • bezpośredni wpływ na decyzje technologiczne i rozwojowe w systemach portalu Interia.pl
  • zarządzanie infrastrukturą w środowisku złożonym z tysięcy serwerów, wykorzystującym dziesiątki TB pamięci RAM, wiele PB danych, generującym ruch liczony w dziesiątkach Gb/s​
  • preferencyjne warunki benefitów, oferowanych przez Grupę Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838