Administrator Systemów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
NASK S.A.
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemów
  • obsługa aplikacji biznesowych, w tym kopii bezpieczeństwa systemów
  • administracja systemami operacyjnymi Linux
  • rozwiązywanie zgłoszeń przekazanych z 1 linii wsparcia
  • prace administracyjno-utrzymaniowe w systemach
  • wsparcie i rozwój monitorowania systemów

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux (Debian, Ubuntu, RedHat lub Oracle Linux)
  • znajomość języka skryptowego bash/python
  • podstawowo znajomość zagadnień z zakresu technologii konteneryzacji (docker/kubernetes)
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi baz danych: MySQL, PostgreSQL, MongoDB
  • umiejętność konfiguracji oraz obsługi narzędzi Nginx/Apache/Haproxy
  • podstawowa wiedza z zakresu systemów wirtualizacji Vmware, Proxmox
  • znajomość systemu monitorowania Zabbix lub pokrewnego
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836