Administrator sklepu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
UNIQLO
16. 9. 2024

UNIQLO to wiodąca marka Fast Retailing Group, trzeciego co do wielkości sprzedawcy odzieży na świecie. Szanujemy indywidualność i styl życia wszystkich klientów i jesteśmy dumni z tworzenia wysokiej jakości, trwałej, innowacyjnej odzieży w przystępnej cenie.

Aktualnie poszukujemy Administratora Sklepu, który będzie odgrywał ważną rolę we wspieraniu naszego zespołu w zadaniach administracyjnych w sklepie i administracji personalnej.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację i rozpoczęcie wspólnej podróży z Uniqlo!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat w stałych godzinach pracy
  • Pracę w dynamicznym, zaangażowanym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarach związanych z rekrutacją, EB, CSR
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pracowniczych, w tym zniżki dla pracowników, opieka medyczna, uniform - odzież Uniqlo, e-learningowe kursy językowe

Jakie będą Twoje obowiązki?

Administracja sklepu

  • Utrzymanie porządku i doskonałej organizacji w miejscu pracy- przestrzeń biurowa, zaplecze, pokój socjalny, tablice ogłoszeń
  • Rejestrowanie i śledzenie wszystkich kwestii związanych z utrzymaniem sklepu od strony administracyjnej (zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze i środki czystości, poczta przychodząca, wychodząca, tematy księgowe)
  • Przeprowadzanie wszystkich kontroli inwentaryzacyjnych i zamawianie dostaw stacjonarnych, sprzętu itp.
  • Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Rekrutacja stanowisk sklepowych

Administracja personalna

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla rutynowych zapytań pracowników
  • Zarządzanie i sprawdzanie czasu pracy i obecności
  • Aktualizowanie systemów HR i dokumentacji pracowniczej: Nowi pracownicy, odejścia, zmiany umów, transfery
  • Przygotowywanie i utrzymywanie wszystkich dokumentów pracowniczych
  • Przekazywanie dokumentacji pracowników do listy płac
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych i obsługa procesu przekazywania informacji zwrotnych
  • Prowadzenie onboardingu od strony dokumentacji pracowniczej
  • Administracja benefitów

Administracja finansowa

  • Przygotowywanie danych do umów z dostawcami zewnętrznymi
  • Obsługa systemu rejestracji dostawców zewnętrznych

Profil Kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach
  • Organizacja pracy własnej i zdolność do ustalania priorytetów
  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet Office
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w retailu i na stanowiskach związanych z Administracją sklepu/Administracją personalną/Recepcją

Aplikuj przesyłając swoje CV. Wybrani kandydaci zostanę zaproszeni na spotkanie stacjonarnie lub online.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567