Administrator sieci IT (firma produkcyjna)
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
WBS Sp. z o.o.
19. 9. 2024

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT - sieć komputerowa w środowisku MS Windows Server/ Active directory.
  • Administracja bazy opartej na ERP/ Oracle oraz MS Access, sieci LAN, WAN i WLAN.
  • Administracja stacji roboczych.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru IT (będziesz pełnił wiodącą rolę).
  • Archiwizacja, zarządzanie kopiami zapasowymi.
  • Konfiguracja sprzętu - wsparcie informatyczne personelu firmy, współpraca ze wszystkimi działami.

 Wymagania:

  • Minimum 2,5 roku doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji sieci w środowisku MS Windows Server, MS Access, ERP (oracle), LAN, WAN, WLAN.
  • Znajomość programów ERP, MS Office.
  • Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Preferowane wykształcenie wyższe - informatyczne (nie jest konieczne, jeżeli masz odpowiednie doświadczenie).

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w dużej firmie produkcyjnej (kilkaset osób).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Premię.

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045