Administrator Sieci
  • Barlinek
Barlinek, Barlinek, zachodniopomorskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104716

Obowiązki

  • Zarządzanie, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury sieciowej: LAN, WLAN, WAN, VLAN, VPN,
  • Wsparcie obszernej infrastruktury sieciowej w środowisku hal produkcyjnych,
  • Współpraca z zespołami 1 linii wsparcia oraz wsparcie zagranicznych oddziałów firmy na terenie Europy pod kątem administracji sieciami i rozwiązywania problemów,
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań sieciowych dla nowopowstałej hali produkcyjnej,
  • Konfiguracja i utrzymanie urządzeń oraz usług sieciowych takich jak m.in.: routery, switche, firewalle, zapory sieciowe, DHCP, DNS, DA,
  • Zarządzanie i modyfikowanie polityk bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedzy z zakresu sieci LAN/WLAN/WAN/VoIP/VLAN,
  • Znajomości zagadnień sieciowych takich jak: firewalle, routing, switching, NGFW, IPS, NAC,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – min. B1,
  • Otwartości na pracę hybrydową.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premiowy,
  • Pakiet benefitów obejmujący: bonusy świąteczne, ubezpieczenie grupowe, dodatki do wyjazdów wypoczynkowych,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Barlinek
  • Barlinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315